(067) 617-30-03
(099) 617-30-03
dgv2011@ukr.net

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФОП

Виготовлення ПЕЧАТОК ТА ШТАМПIВ

ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ

Операції з металобрухтом

ОХОРОНА ПРАЦІ

Законодавство

ПРОДАЖ ГОТОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Послуги БТІ

Перелік машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

Держпраці при прийнятті рішень про видачу або продовження строку дії дозволів керується виключно Порядком видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, викладеним у новій редакції. Завантажте повний перелік машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, що діє в 2020 році.

Завантажити Перелік машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Постановою КМУ № 1107 від 26.10.2011 було затверджено Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі - Порядок). Документ визначає процедуру видачі або відмови у видачі, переоформлення, анулювання Держпраці та її територіальними органами дозволів на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. У Додатку 3 до Порядку наведено перелік машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки. Він містить інформацію про всіх механізмах, робота з якими несе підвищену небезпеку для працівників і вимагає отримання спеціального дозволу.

Останні зміни до Порядку внесено постановою КМУ від 3 березня 2020 № 207. Зокрема, скорочені: перелік робіт підвищеної небезпеки, що вимагають наявності дозволу, - до 6 видів (Додаток 2 до Порядку); перелік машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, експлуатація (застосування) яких потребує наявності дозволів, - до 4 видів (Додаток 3 до Порядку). У той же час відбулося і розширення деяких переліків. Так, перелік робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підставі декларацій відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці, збільшений до 27 позицій, а перелік машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, які експлуатуються (застосовуються) на підставі декларації відповідності матеріально- технічної бази роботодавця вимогам законодавства з охорони праці, розширено до 13 позицій. Видача дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, не передбачених додатками 2 і 3 до Порядку з урахуванням змін, а також продовження терміну їх дії не допускаються.

За матеріалами сайту: https://www.sop.com.ua/

 

(067) 617-30-03
(099) 617-30-03
2009 -2020
Бізнес-Маркет Україна
Rambler's Top100