(067) 617-30-03
(095) 644-40-76
dgv2011@ukr.net

Виготовлення ПЕЧАТОК ТА ШТАМПIВ

В світі сучасного бізнесу, незалежно від сфери діяльності, організаційної форми підприємства або професійної діяльності приватних осіб дуже важливо сформувати свій неповторний і унікальний імідж.

БізнесМаркет-Україна допоможе Вам створити свій фірмовий відмітний відтиск, розробивши відповідно до Ваших побажань якісні, стильні та довговічні печатки, штампи, а також факсиміле, екслібриси, нумератори, датери та пломбіратори.

Ми виготовляємо зносостійкі печатки та штампи для державних органів, установ, громадських організацій, банків і фінансових установ, підприємств всіх видів власності, а також для лікарів, адвокатів, нотаріусів, приватних підприємців та ін.

У нас Ви можете замовити:

  • печатку підприємця, печатку підприємства, печатку громадської організації, печатку лікаря, печатку адвоката, печатку нотаріуса, печатку архітектора, печатку інженера, печатку держустанови, декоративні печатки за ескізами;
  • монолітні і самонабірні штампи різної форми (прямокутні, трикутні, квадратні, круглі), з автоматичним, кишеньковим або ручним оснащенням;
  • факсиміле;
  • екслібрис;
  • датери та нумератори.

Також, у нас Ви можете придбати різноманітну продукцію для обслуговування ваших печаток і штампів: оснащення, фарби і подушки для штемпельної продукції.

Оформіть замовлення прямо зараз або зв'яжіться з нами для отримання консультації.

Ми знаходимось за адресою:

м. Запоріжжя, проспект Соборний, 109, офіс 212

+38 (067) 617-30-03, +38 (095) 644-40-76

dgv2011@ukr.net

БізнесМаркет-УКРАЇНА

Якісні і довговічні печатки та штампи, виготовлені з найкращих матеріалів з дотриманням технологічних процесів, з доставкою по Запоріжжю та іншим містам України.

 

2009 -2019
Бізнес-Маркет Україна
Rambler's Top100