(067) 617-30-03
(095) 644-40-76
dgv2011@ukr.net

Юридичні послуги

ЮРИДИЧНІ послуги фізичним та юридичним ОСОБАМ

Юридична фірма "Протекс" пропонує весь спектр юридичних послуг як підприємцям і підприємствам, так і приватним особам. Надаємо юридичні послуги в самих різних формах - усно і письмово, в нашому офісі або віддалено.

Юридичні послуги фізичним особам:

- Юридичні послуги адвоката;
- Юридична консультація;
- Захист інтересів в суді (судовий захист);
- Складання позовних заяв, скарг, звернень тощо;


Юридичні послуги юридичним особам:

- Юридична консультація;
- Юридичний супровід угод;
- Захист інтересів у суді;
- Складання позовних заяв, скарг, звернень тощо;
- Юридичні послуги для абонентів (юридичний супровід, абонентське юридичне обслуговування);
- Господарські спори;
- Виконавче провадження.

 

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ З РЕЄСТРАЦІЇ, ЛІКВІДАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ

Наша компанія надає всі юридичні послуги у сфері створення, реорганізації, купівлі-продажу і ліквідації бізнесу. Ми створимо для Вас підприємства будь-якої організаційної форми і будь-якого виду діяльності. При реєстрації підприємств ми максимально мінімізуємо майбутні витрати підприємства з подальшим зобов'язаннями перед держ. бюджетом, приводячи у відповідність види діяльності зі ставками відповідних податків і зборів.

 

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ З ОТРИМАННЮ ЛІЦЕНЗІЙ ТА ДОЗВОЛІВ

Ліцензування - це, перш за все, оформлення ліцензій, а так само заходи, пов'язані з оформленням або переоформленням документів, що підтверджують отримання ліцензії або її наявність, призупиненням і відновленням дії ліцензій, анулюванням ліцензій і контролем за дотриманням ліцензіатами відповідних вимог і умов.


ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ПРИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ПІДПРИЄМСТВ

У випадку, якщо Ви не бажаєте чекати реєстрації нової фірми, ми можемо запропонувати Вам купити готову до діяльності фірму, що пройшла всі етапи реєстрації, в комплект документів якої входить, крім інших: статут компанії, що містить всі можливі види діяльності. Пропоновані нами організації, з точки зору податкового органу, не є фірмами «одноденками» т. к. засновники, директори та юридичні адреси цих організацій не є масовими. За Вашим бажанням, ми можемо зробити зміну директора та засновника компанії, а також посприяти у відкриття розрахункового рахунку. Також ми пропонуємо Вам великий вибір готових фірм з ліцензіями на різні види діяльності, якщо у Вас немає часу чекати на отримання ліцензії, не вистачає фахівців, немає необхідного обладнання - простіше купити фірму з ліцензією, не порушуючи ліцензійні умови та уникнувши проблем у разі перевірок.

Прайс на юридичні послуги в Запоріжжі

Послуга Вартість
Складання договорів від 350 грн
Судодень в госп. суді від 350 грн
Комплексне обслуговування підприємства дог. ціна

 

АБОНЕНТСЬКЕ ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Абонентське юридичне обслуговування - це комплексне системне професійний юридичний супровід Вашої діяльності з правових питань, що виникають в процесі підприємництва, допомога у вирішенні спірних питань з правоохоронними та контролюючими органами, представлення інтересів у судових інстанціях.

т.м. 067 617 3003

т.м. 097 689 5754

 

2009 -2019
Бізнес-Маркет Україна
Rambler's Top100