+38 (067) 617-30-03
+38 (099) 617-30-03
dgv2011@ukr.net

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФОП

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ І ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК

ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ

Операції з металобрухтом

ОХОРОНА ПРАЦІ

Розробка та впровадження стандартів ISO 9001

Законодавство

Новини

ПРОДАЖ ГОТОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Курси навчання з охорони праці

Охорона праці – одна з найбільш складних і важливих систем для успішного функціонування підприємства, яка строго регулюється законами на всіх рівнях.

БізнесМаркет Україна надає керівникам і співробітникам підприємств України повний комплекс послуг з організації навчання дисциплін і практичних занять з охорони праці та техніки безпеки.

Ми допоможемо Вам освоїти профільну підготовку та успішно застосувати отримані знання на практиці, забезпечимо комфортні умови і передові методики навчання за обраними дисциплінами.

МИ НАДАЄМО НАСТУПНІ ВИДИ ПОСЛУГ:

Навчання для керівників підприємств, структурних підрозділів та фахівців.

Навчання з охорони праці для працівників підприємства.

А також:

Консультації з питань організації та удосконалення охорони праці.

Розробка документів з охорони праці та пожежної безпеки.

Супровід підприємства при перевірках контролюючому органів Держпраці.

ФОРМИ НАВЧАННЯ:

Очна форма навчання (з відривом від виробництва). Заняття проводяться в навчальному центрі м. Запоріжжя або за домовленістю на Вашому підприємстві. Курси навчання розраховані на засвоєння повного обсягу пропонованого матеріалу на аудиторних заняттях.

Очна-заочна форма навчання (з частковим відривом від виробництва). Частина занять проводиться у формі лекцій у м. Запоріжжя або безпосередньо на підприємстві. Частина навчального матеріалу розрахована на самостійне вивчення.

Дистанційна форма навчання (без відриву від виробництва). Заняття проводяться дистанційно і припускають використання комп'ютерних програм, мережі Інтернет, електронної пошти, і т.д. Навчальний матеріал розрахований на самостійне засвоєння в повному обсязі. Таким чином, жителі таких міст як Дніпро, Харків, Вінниця, Одеса, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Львів, Полтава, Київ, Кременчук, Херсон, Чернігів, Чернівці, Житомир, Хмельницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Суми, Ужгород , Рівне, Луцьк та інших населених пунктів України можуть пройти навчання у зручний для них час, не виходячи з дому.

В результаті проходження обраних курсів з охорони праці працівникі придбають нові компетенції, освоять сучасні методики виявлення небезпек на підприємстві, зможуть реалізувати послідовні заходи щодо створення безопасних умов праці та проводити всебічний аналіз документів в даній сфері.

Незалежно від обраної форми навчання, після проходження навчальних програм і складання іспитів, Ви отримуєте посвідчення державного зразка про успішне проходження курсу з охорони праці та виписку з протоколу перевірки знань.

 

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ:

г. Запорожье, пр-т Соборний, будинок 109, офіс 212

dgv2011@ukr.net

(067) 613-28-68, (066) 812-28-68

 

+38 (067) 617-30-03, +38 (099) 617-30-03
2009 -2023
Бізнес-Маркет Україна
Rambler's Top100