(067) 617-30-03
(095) 644-40-76
dgv2011@ukr.net

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФОП

Виготовлення ПЕЧАТОК ТА ШТАМПIВ

ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ

Операції з металобрухтом

ОХОРОНА ПРАЦІ

Законодавство

ПРОДАЖ ГОТОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Послуги БТІ

Реєстрація підприємства (ТОВ)

Оптимальним варіантом ведення бізнесу в Україні є реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Завдяки простоті створення і своїй універсальності - це найпоширеніша організаційно-правова форма ведення бізнесу в Україні, яка має безліч переваг.

БізнесМаркет Україна пропонує послуги з реєстрації ТОВ «під ключ», які включають наступне:

 • Юридична консультація
 • Підготовка документів
 • Реєстрація у всіх органах
 • Виготовлення печатки
 • Витрати на нотаріуса *
 • Реєстрація платника ПДВ / Єдиного податку

* Включені нотаріальні витрати для 1 засновника. Якщо засновників більше, то додатково оплачується 400,00 грн. за кожного наступного співзасновника.

 

ВАРТІСТЬ РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ: 3500 грн.

ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ: 3 робочих дня.

 

У вартість послуг з реєстрації ТОВ включені наші послуги, всі державні платежі і виготовлення печатки.

Вартість може збільшуватися, якщо засновниками будуть юридичні особи або нерезиденти. У таких випадках для визначення точної вартості реєстрації ТОВ зв'яжіться з нашими фахівцями.

 

МИ ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ПОСЛУГИ З РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ:

 1. Консультації з питань відкриття підприємства (вибір форми, системи оподаткування, району реєстрації т.д.);
 2. Перевірку назви підприємства;
 3. Підготовку комплекту установчих документів (з урахуванням вимог Замовника);
 4. Оплату державних мит;
 5. Реєстрація Товариства в Єдиному державному реєстрі (отримання Виписки з єдиного державного реєстру та коду доступу до зареєстрованого статуту та виписки в електронному вигляді);
 6. Виготовлення печатки на автоматичній оснащенні;
 7. Також при необхідності (за окрему плату, якщо не входить в пакет): Надання юридичної адреси в будь-якому районі м.Запоріжжя
 8. Реєстрація платником ПДВ;
 9. Реєстрація платником єдиного податку;
 10. Виготовлення додаткових печаток, штампів.

 

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НАДАННЯ ПОСЛУГИ ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 1. Виписку з Єдиного державного реєстру (з відмітками про постановку на облік в органах статистики, податкової інспекції та платником ЄСВ);
 2. Опис з кодом доступу до Виписуванню з ЄДР та до зареєстрованого Статуту ТОВ в електронному вигляді (доступ здійснюється з сайту Міністерства юстиції України);
 3. Протокол про створення Товариства і призначення директора;
 4. Печатка на автоматичній оснащенні;
 5. Витяг з реєстру платників ПДВ (при замовленні реєстрації платником ПДВ);
 6. Витяг з реєстру платників єдиного податку (при замовленні реєстрації платником єдиного податку).

 

ДЛЯ ПОЧАТКУ РОБОТИ НЕОБХІДНО НАДАТИ ДОКУМЕНТИ ЗАСНОВНИКІВ:

Від громадян України:

- копія паспорта*;

- копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

*Сторінки паспорта: 1-3, зі штампом останньої «прописки» (реєстрації), з довклееннимі фото (якщо є).

Від іноземців:

-копія паспорта з перекладом на українську мову (підпис перекладача засвідчується нотаріально) ;

-копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) ;

-нотаріальна довіреність на представника в Україні (якщо іноземець не буде присутній в Україні і документи за нього буде підписувати довірена особа)

Від українських юридичних осіб:

- копія Виписки з Єдиного госудаственного реєстру;

- копія Статуту;

- протокол відповідного органу управління юридичної особи з рішенням виступити засновником ТОВ.

Від юридичних осіб – нерезидентів:

- оригінал або нотаріально завірена копія документа, що підтверджує реєстрацію компанії в країні місцезнаходження (наприклад: Certificate of incorporation, Виписка (витяг) з торгового, банківського, судового реєстру);

- документи, що підтверджують повноваження особи, яка буде підписувати документи від імені компанії (нотаріальна довіреність на представника в Україні  або документи, що підтверджують повноваження директора компанії).

 

ТАКОЖ ПОТРІБНО ПОВІДОМИТИ НАСТУПНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СТВОРЮВАНЕ ТОВ:

 • назва (можна кілька варіантів для перевірки);
 • основні види діяльності (якщо не знаєте коди КВЕД, то ми підберемо самі);
 • юридична адреса (якщо є) або бажаний район реєстрації;
 • розмір статутного капіталу (будь-яка сума);
 • розподіл часток в статутному капіталі між засновниками (у %);
 • хто буде директором (якщо це не один із засновників, то надати копію паспорта та реєстраційного номера платника податків);
 • номер телефону для державних органів (можна мобільний);
 • бажана система оподаткування (ПДВ, єдиний податок);
 • особливі побажання до статуту (якщо є).

 

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

 1. Ви телефонуєте нам по телефону або залишаєте заявку на сайті.
 2. Ми проводимо безкоштовну консультацію щодо відкриття ТОВ.
 3. Ви оплачуєте 50% вартості послуги.
 4. Ми готуємо установчі документи ТОВ і організовуємо їх підписання засновниками у нотаріуса.
 5. Наші фахівці проводять повну реєстрацію фірми у відповідних державних органах.
 6. Ви отримуєте готові документи і печатку через 3-4 дня і оплачуєте що залишилися 50% вартості.

 

Особиста присутність всіх засновників обов'язкова тільки при підписанні статуту і довіреностей у нотаріуса, а директора – в банку при відкритті рахунку. Всі інші роботи будуть виконані нашими співробітниками.

Готовий пакет документів і печатку ми можемо передати Замовнику у нас в офісі або вислати за вказаною адресою кур'єрською доставкою.

 

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВОЇ ФОРМИ:

Товариство з обмеженою відповідальністю є найпопулярнішою організаційно-правовою формою юридичної особи в Україні. Це обумовлено відносною простотою відкриття і досить чітким регламентуванням законодавством питань функціонування та управління ТОВ.

Засновниками товариства можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. Кількість учасників ТОВ – від 1 до 100 (раніше максимальною кількістю засновників було 10).

Учасники товариства несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю товариства, тільки в межах вартості їх внесків до статутного капіталу. Статутний капітал ТОВ розділений на частки учасників, пропорційно яким розподіляється прибуток (дивіденди) і кількість голосів на Загальних зборах учасників.

Вищий орган управління ТОВ – Загальні збори учасників, яке вважається правомочним при присутності на ньому учасників (їх представників), які володіють більш як 50% голосів (статутного капіталу). Виконавчий орган – одноосібний Директор або колегіальна Дирекція, яку очолює Генеральний директор.

При розгляді Загальними зборами учасників питань про визначення загальних напрямків розвитку суспільства, затвердження планів та звітів про їх виконання, внесення змін до статуту, в т.ч. зміна розміру статутного капіталу, виключення учасника з товариства, рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосують учасники, що володіють більше 50% від загальної кількості голосів учасників ТОВ. По інших Ворос рішення приймається простою більшістю голосів присутніх на Загальних зборах.

 

Учасник, який володіє більше 50% голосів (статутного капіталу) може самостійно прийняти рішення по будь-якому питанню винесеному на голосування Загальних зборів учасників (запрошення інших учасників на збори обов'язково).

 

Мінімальний статутний капітал ТОВ може становити будь-яку суму (обмеження по мінімуму і максимуму немає). Статутний капітал повинен бути повністю сформований протягом 1 року c дати реєстрації товариства. Статутний капітал можна формувати як грошима так і майном (оціненим за домовленістю учасників), а також нематеріальними активами.

Учасник має право передати свою частку (частину) у статутному капіталі інших осіб (у інших учасників є переважне право купівлі частки).

 

ПЕРЕВАГИ ТОВ:

Гнучкий складу засновників.

Мінімальна кількість засновників -1, максимальне – 100. Засновниками можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, як резиденти, так і нерезиденти (іноземні інвестори) в будь-яких варіаціях.

Розмір статутного капіталу.

Ні мінімальний, ні максимальний розмір статутного капіталу законом не встановлено. Тобто засновники самі вирішують, який розмір статутного капіталу буде в їх ТОВ – 1 грн. або 1 млрд. грн .. При цьому реально сформувати статутний капітал засновники можуть протягом 1 року з дати реєстрації ТОВ (до моменту реєстрації в статутний капітал нічого вносити не потрібно). Внеском до статутного капіталу можуть бути як гроші, так і будь-яке інше майно. При формуванні статутного капіталу майном грошова оцінка вкладів провадиться засновниками за їх спільною згодою (незалежна оцінка не потрібна).

Обмежена відповідальність.

Відповідальність засновників ТОВ за його зобов'язаннями обмежена їх внесками в статутний капітал. Тобто, якщо ТОВ має борги перед кредиторами, і його майна недостатньо для погашення цих боргів, засновники не несуть відповідальності за цими зобов'язаннями (за умови, що вони вже внесли свої внески в статутний капітал цього ТОВ).

Будь-які види діяльності.

Товариство з обмеженою відповідальністю – універсальна організаційно-правова форма, відповідна для ведення практично будь-якого бізнесу. Обмеження на види економічної діяльності для ТОВ практично відсутні (за винятком страхування, ломбарду, обмежень на види діяльності для єдиного податку, в разі вибору цієї системи оподаткування).

Законодавче регулювання.

Практично всі питання, що стосуються створення і подальше діяльності ТОВ досить докладно врегульовані законодавством (на відміну, наприклад, від Приватного підприємства).

Гнучкий статут.

Всі питання не врегульовані, або врегульовані в недостатній мірі законодавством, засновники можуть врегулювати в статуті ТОВ. Саме в статуті можна відобразити специфіку конкретного ТОВ: види діяльності, розподіл часток учасників в статутному капіталі, повноваження виконавчого органу (директора або дирекції) і обмеження цих повноважень, форми контролю за діяльністю виконавчого органу, особливості виходи зі складу учасників та ін.

Можливість вибору системи оподаткування.

ТОВ може бути платником податку на прибуток і платити податок з чистого прибутку, або бути платником єдиного податку та сплачувати податок з усього доходу (обороту). Можна стати платником ПДВ, або вибрати систему оподаткування без ПДВ. Якщо підприємство тимчасово не веде діяльність (не отримує доходи), то і податки за цей час воно не платить.

Активи.

ТОВ – це актив, який можна продати, закласти, передати у спадок і т.д.

Невеликі витрати на відкриття та утримання.

У порівнянні з Акціонерним товариством, відкриття та утримання ТОВ не вимагає значних витрат.

Широкий інструментарій з розвитку бізнесу.

Будучи повноцінною юридичною особою, ТОВ володіє широким інструментарієм для подальшого розвитку бізнесу: можливість реорганізації (перетворення в іншу форму підприємства, поділ не кілька незалежних компаній, злиття з іншими підприємствами), відкриття філій або створення дочірніх компаній, залучення зовнішніх інвестицій, можливість випуску цінних паперів (облігації, векселі) та ін.

 

Зв'яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації.

Ми знаходимося за адресою:

м.Запоріжжя, проспект Соборний, 109, офіс 212

+38 (067) 617-30-03, +38 (095) 644-40-76

dgv2011@ukr.net

 

(067) 617-30-03, (095) 644-40-76
2009 -2019
Бізнес-Маркет Україна
Rambler's Top100