+38 (067) 617-30-03
+38 (099) 617-30-03
dgv2011@ukr.net

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФОП

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ І ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК

ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ

Операції з металобрухтом

ОХОРОНА ПРАЦІ

Розробка та впровадження стандартів ISO 9001

Законодавство

Новини

ПРОДАЖ ГОТОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФОП

БізнесМаркет Україна пропонує повний комплекс послуг по реєстрації підприємств (з видачею усіх реєстраційних документів, печаток і штампів) в містах: Київ, Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, а також інших містах України.

При реєстрації підприємств ми максимально мінімізуємо майбутні витрати підприємства щодо подальших зобов'язань перед державним бюджетом, приводячи у відповідність види діяльності зі ставками відповідних податків і зборів.

Загальний порядок створення та реєстрації підприємства або інших юридичних осіб

Першою і найважливішою стадією створення юридичної особи є прийняття рішення про заснування. На цій стадії засновники майбутньої юридичної особи вирішують питання про:

1) Мету і предмет діяльності організації;

2) Найменування юридичної особи;

3) Місцезнаходження

4)  Розмір статутного капіталу та як він буде розподілений між засновниками (якщо це необхідно для певної організаційно-правової форми юрособи)

5) Органи управління юридичної особи, порядок їх скликання, прийняття ними рішень, виключну компетенцію і обмеження повноважень таких органів

6) Схвалення установчого документа юридичної особи (статуту, меморандуму, установчого договору, установчого акта  тощо)

7) Обрання або призначення особи, яка  буде керівником юридичної особи, головю її виконавчого органу.

Варто звернути увагу на Закон про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю, який діє з 17.06.2018 року і встановлює нові правила та спрощені вимоги до статуту ТОВ.

У підпримницьких  і не підприємницьких товариствах найчастіше рішення про створення оформляюється Протоколом Загальних зборів Учасників юридичних осіб або Рішенням засновника(ів).

Щоб правильно вибрати організаційно-правову форму для новоствореної юридичної особи, варто звернутися до Класифікатора організаційно-правових форм господарювання.

Найпоширенішими в Україні організаційно-правовими формами юридичних осіб для ведення бізнесу є Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) і Приватні підприємства (ПП).

Наступною стадією є проведення державної реєстрації юридичної особи.

Для того, щоб провести державну реєстрацію юридичної особи, потрібно звернутися до державного реєстратора за місцезнаходженням майбутньої юридичної особи.

Державна реєстрація підприємства здійснюється за приципом екстеритріальності який ознаячає, що реєстрація (звернення до державного реєстратора) може проводиться незалежно від місця знаходження юридичної чи фізичної особи в межах адміністративної  області, крім державної реєстрації на підставі документів, поданих в електронній формі, що проводиться незалежно від місця знаходження юридичної чи фізичної особи в межах України.

Державним реєстратором юридичної особи або фізичної особи – підприємця чи громадського формування може бути нотаріус або  особа, що перебуває з суб’єктом державної реєстрації у трудових відносинах. В свою чергу, крім нотаріуса, іншими суб’єктами державної реєстрації залежно від компетенції, є – Мінюст і його територіальні органи в областях, виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, акредитовані суб’єкти (переважно це ЦНАПи – центри надання адміністративних послуг).

Для проведення державної реєстрації юридичної особи засновник (засновники) або уповноважена ними особа повинні особисто подати державному реєстратору (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) такі документи:

- заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи;

- примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юридичної особи у випадках, передбачених законом;

- два примірники установчих документів, індивідуальний статут, або вказати в реєстраційній карті, що підприємство діє на підставі модельного статуту , при цьому підписи фізичних осіб на установчих документах обов’язково завіряти нотаріально);

- документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи (за реєстрацію підприємств збір не справляється, а існує  лише для окремих видів юридичних осіб, або за вчинення певних реєстраційних дій);

- інформацію з документами, що підтверджують структуру власності засновників – юридичних осіб, яка дає змогу встановити фізичних осіб – власників істотної участі (більше 10%) цих юридичних осіб.

У випадках, що передбачені законом, крім документів, які передбачені частиною першою цієї статті, додатково подається (надсилається) копія рішення органів Антимонопольного комітету України або Кабінету Міністрів України про надання дозволу на узгоджені дії або на концентрацію суб’єктів господарювання.

У разі державної реєстрації фермерського господарства крім документів, які передбачені частиною першою цієї статті, додатково подається копія Державного акта на право приватної власності засновника на землю або копія Державного акта на право постійного користування землею засновником, або нотаріально посвідчена копія договору про право користування землею засновником, зокрема на умовах оренди.

У разі державної реєстрації юридичної особи, засновником (засновниками) якої є іноземна юридична особа, крім документів, які передбачені вище, додатково подається документ про підтвердження реєстрації іноземної особи в країні її місцезнаходження, зокрема витяг із торговельного, банківського або судового реєстру, який відповідає вимогам законодавства.

Щодо реєстрації юридичних осіб і фізосіб підприємців, реєстратор має 24 години для внесення запису в Єдиний державний реєстр про проведення державної реєстрації юридичної особи з дня надходження документів . Дата внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації юридичної особи і є датою державної реєстрації юридичної особи.

Не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації юридичної особи державним реєстратором видається (надсилається рекомендованим листом) засновнику або уповноваженій ним особі один примірник оригіналу установчих документів з відміткою державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи та виписка з Єдиного державного реєстру.

Законодавством також передбачена можливість електронної реєстрації підприємств.

Наступною стадією можуть бути, так звані, післяреєстраційні процедури.

До них відносяться:

Реєстрація у Державній фіскальній службі (взяття на облік як платника податків здійснюється автоматично через ЄДР).

Реєстрація платником ПДВ і/або платником Єдиного податку (за бажанням або за необхідності, заява може подаватися через Державного реєстратора або безпосередньо в  територіальний  орган ДФС).

Реєстрація платником єдиного соціального внеску (взяття на облік як платника ЄСВ здійснюється автоматично через ЄДР).

Виготовлення печатки (за необхідності).

Виготовлення і використання печатки не є обов’язковим для юридичних осіб приватного права, в тому числі і для підприємств.

Чинним законодавством не передбачено дозволу органів МВС для виготовлення печатки. Тому, щоб її виготовити достатньо звернутися керівнику (або довіреній особі) до штемпельно-граверної майстерні, яка займається виготовленням печаток.

БізнесМаркетУкраїна виготовляє зносостійкі печатки та штампи для державних органів, установ, громадських організацій, банків і фінансових установ, підприємств всіх видів власності, а також для лікарів, адвокатів, нотаріусів, приватних підприємців та ін.

У нас Ви можете замовити:

  • печатку підприємця, печатку підприємства, печатку громадської організації, печатку лікаря, печатку адвоката, печатку нотаріуса, печатку архітектора, печатку інженера, печатку держустанови, декоративні печатки за ескізами;
  • монолітні і самонабірні штампи різної форми (прямокутні, трикутні, квадратні, круглі), з автоматичним, кишеньковим або ручним оснащенням;
  • факсиміле;
  • екслібрис;
  • датери та нумератори.

 Для виготовленні печатки потрібні лише Виписка з Єдиного державного реєстру та паспорт керівника (або його копію, якщо звертається довірена особа).

При проведення реєстрації юридичної особи державний реєстратор у день державної реєстрації передає відповідним органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України відомості з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи.

У певних випадках для підприємства також можуть бути необхідні:

–       документальне підтвердження адреси реєстрації місця знаходження (юридична адреса);

–       отримання іноземним засновником фізичною особою ідентифікаційного номера, якщо засновником юридичних особи є іноземець фізична особа;

–       підготовка пакету документів у формі належно легалізованого і перекладеного українською мовою витягу з судового, банківського, торгового або іншого аналогічного реєстру країни реєстрацї юридичної особи, якщо засновником юридичнох особи є іноземна юридична особа;

–       інші додаткові реєстраційні дії та юридичні процедури.

 

Зв'яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації.

Ми знаходимося за адресою:

м.Запоріжжя, проспект Соборний, 109, офіс 212

+38 (067) 617-30-03, +38 (099) 617-30-03

dgv2011@ukr.net

 

 

 

+38 (067) 617-30-03, +38 (099) 617-30-03
2009 -2023
Бізнес-Маркет Україна
Rambler's Top100