(067) 617-30-03
(095) 644-40-76
dgv2011@ukr.net

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФОП

Виготовлення ПЕЧАТОК ТА ШТАМПIВ

ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ

Операції з металобрухтом

ОХОРОНА ПРАЦІ

Законодавство

ПРОДАЖ ГОТОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Послуги БТІ

Операції з металобрухтом

Які документи повинно мати підприємство для здійснення діяльності, пов’язаної із заготівлею, переробкою брухту чорних та кольорових металів?

Вимоги до суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом.

Порядок атестації спеціалізованого підприємства.

Довідка про відповідність спеціалізованого підприємства вимогам до спеціалізованого металургійного переробного підприємства.

Отримати безкоштовну консультацію.

Відповідно до с. 4 Закону України «Про металобрухт» від 05.05.1999 р. (надалі – Закон) операції з металобрухтом здійснюються лише спеціалізованими або спеціалізованими металургійними переробними підприємствами, а також їх приймальними пунктами.

Вимоги до суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом, визначені розділом II Закону.

Так, відповідно до статті 5 Закону суб'єкти господарювання, які здійснюють заготівлю, переробку та металургійну переробку металобрухту, повинні мати кваліфікованих спеціалістів, відповідне устаткування, засоби екологічної безпеки. Перелік обладнання та устаткування, які необхідно мати спеціалізованому підприємству та його приймальним пунктам або спеціалізованому металургійному переробному підприємству, визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної промислової політики, при здійсненні операцій з металобрухтом у порядку, встановленому законодавством.

Суб'єкти господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом, повинні забезпечити контроль за вибуховою, пожежною, екологічною та радіаційною безпекою відповідно до законодавства.

Перелік обладнання та устаткування, які необхідно мати спеціалізованому підприємству та його приймальним пунктам або спеціалізованому металургійному переробному підприємству затверджено наказом Мінекономрозвитку від 29.03.2016 N 524, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.04.2016 за N 585/28715, який набрав чинності 17.05.2016 року.

Відповідно до визначення, наведеного у статті 1 Закону:

спеціалізовані підприємства (суб'єкти господарювання всіх форм власності) - це такі, які здійснюють операції з металобрухтом, мають у власності або закріплене за підприємствами на праві господарського відання вагове, брухтопереробне та вантажопідйомне обладнання, забезпечують згідно із законодавством пожежну, вибухову, екологічну і радіаційну безпеку;

спеціалізовані металургійні переробні підприємства - це підприємства, які відповідають вимогам, що ставляться Законом до спеціалізованого підприємства, мають у власності виробниче обладнання, яке забезпечує технологію металургійної переробки металобрухту, пов'язану зі зміною структури металу, його хімічного складу відповідно до стандартів, та пройшли атестацію в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної промислової політики.

Порядок атестації спеціалізованого підприємства (далі - Порядок), зразок атестата спеціалізованого металургійного переробного підприємства, який засвідчує, що спеціалізоване підприємство відповідає вимогам спеціалізованого металургійного переробного підприємства відповідно до Закону і має можливість переробляти металобрухт, та зразок довідки про відповідність спеціалізованого підприємства вимогам до спеціалізованого металургійного переробного підприємства, передбачених Законом України "Про металобрухт", затверджено наказом Державного комітету промислової політики України від 08.02.2001 N 53, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22 02.2001 за N 162/5353.

Згідно п.3 Порядку підприємство атестується на підставі довідки про відповідність спеціалізованого підприємства вимогам до спеціалізованого металургійного переробного підприємства, передбаченим нормативно-правовими актами.

Обстеження підприємства і підготовку довідки для металургійної переробки брухту кольорових металів та брухту чорних металів і здійснюють спеціалізовані підприємства.

БізнесМаркет Україна допоможе Вашому підприємству успішно пройти обстеження і отримати довідку про відповідність підприємства вимогам до спеціалізованого металургійного переробного підприємства.

Довідка про відповідність спеціалізованого підприємства вимогам до спеціалізованого металургійного переробного підприємства складається  протягом   п'ятнадцяти   днів   з   дати отримання організацією, що здійснює обстеження, заяви від суб'єкта господарської діяльності та надається суб'єкту.

Зразок довідки про відповідність спеціалізованого підприємства вимогам до спеціалізованого металургійного переробного підприємства можна завантажити за посиланням – Зразок довідки.

Держпромполітики на підставі довідки заповнює атестат спеціалізованого металургійного переробного підприємства.

Підписання атестата спеціалізованого металургійного переробного підприємства здійснюється  в  Держпромполітики. 

Копії атестата зберігаються у вищезазначеній організації, що здійснювала обстеження,  та в Держпромполітики в ліцензійній  справі  суб'єкта господарської  діяльності. 

Оригінал  атестата спеціалізованого металургійного переробного підприємства видається суб'єкту господарської діяльності.

БізнесМаркет Україна пропонує послуги з підготовки повного пакету необхідних документів для оформлення та отримання довідки про відповідність спеціалізованого підприємства вимогам до спеціалізованого металургійного переробного підприємства і атестатів металопереробних підприємств.

 

ЦІНА ПОСЛУГИ ТА СУПУТНІ ПРОПОЗИЦІЇ:

Вартість наших послуг: договірна.

Термін виконання - від 12 робочих днів.

 

ЩО ВХОДИТЬ У НАШІ ПОСЛУГИ:

• Безкоштовне надання консультацій з питань оформлення довідок, актів та атестатів металопереробних підприємств.

• Підготовка повного пакету документів, необхідного для оформлення довідок,  актів і атестатів металопереробних підприємств.

• Представлення інтересів клієнта при подачі необхідного пакету документів.

• Отримання довідок, актів та атестатів металопереробних підприємств.

 

Зв'яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації.

Ми знаходимося за адресою:

м.Запоріжжя, проспект Соборний, 109, офіс 212

+38 (067) 617-30-03, +38 (095) 644-40-76

dgv2011@ukr.net

 

(067) 617-30-03, (095) 644-40-76
2009 -2019
Бізнес-Маркет Україна
Rambler's Top100