+38 (067) 617-30-03
+38 (099) 617-30-03
dgv2011@ukr.net

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФОП

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ І ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК

ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ

Операції з металобрухтом

ОХОРОНА ПРАЦІ

Розробка та впровадження стандартів ISO 9001

Законодавство

Новини

ПРОДАЖ ГОТОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Держпраці пришвидшує розгляд документів на отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки/експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

За інформацією Міністерства економіки України, Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економіки України Олексій Любченко протокольним дорученням вніс зміни в організацію розгляду документів про реєстрацію та видачі дозволів Держпраці.

Протокольним дорученням передбачено введення постійної практики обробки запитів територіальними органами Держпраці в термін до 5 робочих днів (менше граничних строків, визначених законодавством). Це стосується видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки / експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Така практика буде сприяти вдосконаленню процесу отримання дозвільних документів в сфері виконання робіт / експлуатації устаткування підвищеної небезпеки, і дозволить суб'єктам господарювання забезпечувати право на якісне і своєчасне отримання адміністративних послуг.

Держпраці націлене на впровадження змін в підходах щодо надання адміністративних та інших послуг, які полягають у спрощенні, вдосконаленні процесів їх надання та обробки, а також поетапного їх цифровізації.

Зараз Держпраці спільно з Мінекономіки працюють над внесенням змін до окремих нормативно-правові акти, які дадуть можливість видавати дозвільні документи в сфері виконання робіт / експлуатації устаткування підвищеної небезпеки онлайн в електронному вигляді.

 

+38 (067) 617-30-03, +38 (099) 617-30-03
2009 -2023
Бізнес-Маркет Україна
Rambler's Top100