+38 (067) 617-30-03
+38 (099) 617-30-03
dgv2011@ukr.net

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФОП

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ І ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК

ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ

Операції з металобрухтом

ОХОРОНА ПРАЦІ

Розробка та впровадження стандартів ISO 9001

Законодавство

Новини

ПРОДАЖ ГОТОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Типові помилки, які виникають під час подання декларації відповідності матеріально-технічній базі

3 лютого 2021 року постановою Кабінету Міністрів України № 77 внесено зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107.

Враховуючи те, що стаття 21 Закону України «Про охорону праці» встановлює, що роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, наразі суб’єктам господарювання слід звернути увагу на зміни, які відбулися у законодавстві.

Значно збільшився перелік робіт підвищеної небезпеки, на виконання яких необхідно одержувати документи дозвільного характеру та подавати на реєстрацію до територіального органу Держпраці декларацію відповідності матеріально-технічної бази.

Особливої уваги суб’єктів господарювання заслуговують питання вимог оформлення декларації відповідності матеріально-технічної бази згідно законодавства з питань охорони праці.

Найбільш поширені помилки при заповненні декларації:

  • Форма декларації не відповідає встановленій Порядком формі
  • Не зазначається інформація про місце виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки
  • У декларації відсутня інформація про наявність договору страхування та про проведення аудиту охорони праці
  • Декларації подаються суб’єктами господарювання не за своїм територіальним місцезнаходженням
  • Назва робіт підвищеної небезпеки та машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки не відповідають вимогам встановленим Порядком та переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки затвердженим постановою КМУ №77 від 3 лютого 2021 року або на виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки суб’єкту  господарювання необхідно отримувати документи дозвільного характеру.

 

+38 (067) 617-30-03, +38 (099) 617-30-03
2009 -2023
Бізнес-Маркет Україна
Rambler's Top100